Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Menu
popis

Vietnam - velký okruh

Vietnam Od 58 990,- Kč

O Amitours

Cestovní kancelář Amitours byla založena v roce 1992. Naší specializací jsou autobusové zájezdy do Švýcarska po celý rok - na jaře a na podzim poznávací, v létě převážně pobytové s výlety, lehkou pěší turistikou či s návštěvou termálních lázní, v zimě lyžařské. Kromě toho pořádáme i další zájezdy do ostatních evropských zemí a pro kolektivy zpracujeme a zajistíme zájezdy v termínech a do míst podle přání skupiny.Velký důraz klademe na spokojenost našich klientů a ke každému z nich máme individuální přístup.Výsledkem toho je mnoho stálých klientů, kteří s námi cestují již od doby vzniku CK. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře.

Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

AMITOURS CK - Specialista na zájezdy do Švýcarska - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz

Ukrajina - Halič a Podkarpatská Rus

Zakarpatská Ukrajina má pro nás zvláštní kouzlo spřízněnosti. Turisty láká hlavně na úžasnou přírodu, romantickou samotu a nádherné scenérie evokující pověst o Nikolu Šuhaji loupežníkovi. Halič bývala součástí Rakousko-Uherska a byla záhadným světem chasidských Židů, kteří žili v každém městečku. Stala se tak svérázným centrem židovské kultury.

Program

 1. Den: Odjezd ve večerních hodinách.
 2. Den: Cestou polskou Haličí se vydáme na prohlídku historického města PRZEMYSL. Město mnoha kultur, se světskými a sakrálními památkami. Vévodí jim částečně gotická a barokní katedrála se zázračnou alabastrovou soškou Matky Boží Jackové z 15. stol. Překročení ukrajinských hranic. Nocleh ve Lvově .
 3. Den: Prohlídka haličské metropole, západoukrajinského města LVOV , které má více než 700 let dlouhou historii (UNESCO). Jedinečné historické centrum s katolickými, pravoslavnými, řeckokatolickými i arménskými kostely, Lvovská opera, náměstí. Přejezd venkovem na prohlídku řeckokatolického kláštera v UNIVU u Lvova , který je jedním z nejnavštěvovanějších poutních míst Ukrajiny.
 4. Den: Průjezd půvabným ukrajinským venkovem do oblasti Karpat. Po stopách legendárního Nikoly Šuhaje loupežníka se vydáme do starobylé střediskové vesnice KOLOČAVA, ležící v odlehlém kraji Karpat mezi Gorgany a pohořím Krásna. Zde navštívíme starý dřevěný kostel, u kterého jsou hroby zastřelených četníků. Dále navštívíme muzeum Ivana Olbrachta a další místa spojená se jménem slavného hrdiny. Zastávka a procházka u pověstmi opředeného SINĚVIRSKÉHO JEZERA ležícího uprostřed Národního parku a představujícího nejvýše položené jezero Zakarpatí.
 5. Den: Nenáročná procházka ke krásnému vodopádu ŠIPUT, největšímu kaskádovitému vodopádu v Zakarpatí. Výjezd lanovkou a procházka v POLONINĚ BORŽAVA, odkud se naskýtají pěkné výhledy do okolní krajiny. Tato část Ukrajiny je nám velice blízká, jelikož byla součástí prvorepublikového uspořádání Československa. Horské svahy jsou pokryty hustými, převážně bukovými lesy. Vrcholové partie jsou holé a využívají se jako pastviny.
 6. Den: Zastávka u středověké pevnosti v MUKAČEVU, odkud se otevírá pěkný pohled na město. Prohlídka hlavního města Zakarpatské Ukrajiny UŽGORODU. V opraveném centru města je židovská synagoga a univerzita s botanickou zahradou. Navštívíme zde skanzen s dřevěnými budovami posbíranými z celého Zakarpatí, pevnost, kostely i synagogu. Je zde také možnost výhodných nákupů. V podvečer odjezd do ČR.
 7. Den: Návrat do Čech v dopoledních hodinách.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
1. 7. - 7. 7.7 dní7 990,- KčVíce o ceně
Dospělí7 990,-
19. 8. - 25. 8.7 dní7 990,- KčVíce o ceně
Dospělí7 990,-

Cena zahrnuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v hotelu s polopenzí

Fakultativně

 • 1/1 pokoj

Rychlý kontakt

Najdete nás na adrese:
Prosecká 688/105
Praha 9
190 00

Otevírací doba:
po: 12 - 16 hod
út: 12 - 17 hod
čt: 12 - 17 hod

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze AKCE a LAST MINUTE?