Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Menu
popis

Írán - velký okruh - letecky

Írán Od 49 990,- Kč

O Amitours

Cestovní kancelář Amitours byla založena v roce 1992. Naší specializací jsou autobusové zájezdy do Švýcarska po celý rok - na jaře a na podzim poznávací, v létě převážně pobytové s výlety, lehkou pěší turistikou či s návštěvou termálních lázní, v zimě lyžařské. Kromě toho pořádáme i další zájezdy do ostatních evropských zemí a pro kolektivy zpracujeme a zajistíme zájezdy v termínech a do míst podle přání skupiny.Velký důraz klademe na spokojenost našich klientů a ke každému z nich máme individuální přístup.Výsledkem toho je mnoho stálých klientů, kteří s námi cestují již od doby vzniku CK. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře.

Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

AMITOURS CK - Specialista na zájezdy do Švýcarska - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz

Gran Canaria - Ostrov věčnosti

Vydejte se s námi na třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, do svěžích borovicových lesů, nad kterými ční už jen prastaré sopečné hory. Gran Canaria patří spolu s Tenerife k největším lákadlům a je přezdívána jako „malý kontinent“. Divoké dvoutisícovky v dokonalém souladu s jedinečnou flórou, které se táhnou od silnice po trase vedoucí až do malebného městečka Fataga. Písečné pláže kam jen oko dohlédne, horské masívy i „saharské písečné duny”. Zažijte s námi výjimečnou dovolenou, která je kombinací odpočinku a opalování s poznáváním přírody a zajímavých míst!

Program

 1. Den: Odlet z Prahy na Gran Canaria , přílet v odpoledních hodinách, transfer na ubytování.
 2. Den: Informační koktejl s průvodcem, pobyt u moře, individuální volno, možnost koupání.
 3. Den: Pobyt u moře, nebo fakultativní výlet lodí na ostrov TENERIFE , výjezd k národnímu parku s nejvyšším vrcholem Španělska Pico del Teide (3718 m n.m.) a návštěva místního muzea, sjezd na severní část ostrova do nejúrodnějšího údolí Valle de Orotava. PUERTO DE LA CRUZ ,procházka příjemným historickým centrem, v současné době jednou z nejkrásnějších turistických letovisek na ostrovech. Návrat na ubytování.
 4. Den: Celodenní výlet středem ostrova, navštívíme rokli FATAGA, projedeme kanárským Gran Caňonem a zastavíme na vyhlídce, kde spatříme dunovou pláž a palmové oázy. ROQUE NUBLO, krátká procházka ke skále, která je symbolem ostrova. Pokračujeme do centra ostrova CRUZ DE TEJEDA, srdce královských cest s nádhernými výhledy. Jedno z nejkrásnějších měst ostrova TEROR, kultovní místo s bazilikou a balkónovými domy. Na závěr dne pokračujeme do města pramenité vody FIRGAS, která kaskádovitě protéká městem a je doprovázena nádherným souborem sevilských dlaždic. Podle časových možností se na závěr dne zastavíme v údolí obydlených jeskyní Guayadeque.
 5. Den: Přesuneme se do hlavního města LAS PALMAS - prohlídka historické části včetně Kolumbova muzea, procházka historickou nákupní čtvrtí a přejezd do centra LPA s parkem Doramas. Historický hotel Santa Catalina a kouzelným areálem kanárských budov Pueblo Canario. Poté přejedeme do přístavu SANTA CATALINA, procházka po promenádě u městské pláže Las Canteras nebo návštěva nejmodernějších akvárií na světě Poema del Mar. Dle časových možností pokračujeme k vyhlídce a k největšímu kráteru ostrova CALDERA DE BANDAMA. Návrat na ubytování.
 6. Den: Polodenní výlet kombinující místní autobusovou a lodní dopravu (cca 8 €) - odjezd do kouzelného přístavu PUERTO MOGAN, procházka a fakultativní možnost ponoru se žlutou ponorkou. Odjezd lodním taxi podél pobřeží do turistického letoviska PUERTO RICO. Přesuneme se na jih ostrova k majáku v MASPALOMAS , procházka po promenádě a individuální volno. Návrat do hotelu možný autobusem nebo pěší procházkou po dunách (cca 6,5 km podél pobřeží).
 7. Den: Pobyt u moře, individuální volno, možnost koupání na plážích PLAYA EL VERIL, zlatohnědá pláž, která je lemována kolonádou nebo sousední pláži PLAYA DEL INGLÉS, která se pozvolně mění v pláž Maspalomas, 6 km zlatých písečných dun. Fakultativní výlet do Loro Parku na ostrově Tenerife .
 8. Den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště a odlet do republiky.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
8. 5. - 15. 5.8 dní24 390,- KčVíce o ceně
Dospělí24 390,-
18. 9. - 25. 9.8 dní24 390,- KčVíce o ceně
Dospělí24 390,-

Cena zahrnuje

 • 7x polopenze (švédské stoly)
 • průvodce
 • 7x ubytování v hotelu*** Ifa Continental (2lůžk. pokoje s přísl.)
 • doprava klim. autobusem na program 4. a 6. den
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer z / na hotel
 • let. přeprava Praha - Gran Canaria - Praha

Fakultativně

 • pojištění léč. výloh a storna
 • připojištění vyššího storna do 40 000 Kč
 • výlet na ostrov Tenerife cca 80 € - nutná rezervace v CK měsíc před odletem - platba na místě
 • 1/1 pokoj povinný při nedoobsazení

Rychlý kontakt

Najdete nás na adrese:
Prosecká 688/105
Praha 9
190 00

Otevírací doba:
po: 12 - 16 hod
út: 12 - 17 hod
čt: 12 - 17 hod

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze AKCE a LAST MINUTE?