Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Menu

O Amitours

Cestovní kancelář Amitours byla založena v roce 1992. Naší specializací jsou autobusové zájezdy do Švýcarska po celý rok - na jaře a na podzim poznávací, v létě převážně pobytové s výlety, lehkou pěší turistikou či s návštěvou termálních lázní, v zimě lyžařské. Kromě toho pořádáme i další zájezdy do ostatních evropských zemí a pro kolektivy zpracujeme a zajistíme zájezdy v termínech a do míst podle přání skupiny.Velký důraz klademe na spokojenost našich klientů a ke každému z nich máme individuální přístup.Výsledkem toho je mnoho stálých klientů, kteří s námi cestují již od doby vzniku CK. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře.

Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

AMITOURS CK - Specialista na zájezdy do Švýcarska - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz

Jezero Balaton a lázně Kehidakustány

Hertelendy House je součástí hotelu Kehida Termal ****, se kterým má společné některé vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » samoobslužná restaurace » bar » cukrárna » dětský miniklub » kosmetický salón » kadeřnictví » obchůdky » bankomat. HOTEL HERTELENDY HOUSE: stylová společenská místnost s posezením, krbem a TV » wellness centrum » panoramatický výtah. WELLNESS CENTRUM: whirlpool » finská sauna » parní kabina » solarium » mini fitness. Lázeňský areál Léčebná část: 2 venkovní bazény (34-36°C), 2 vnitřní termální bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána- Do této části nemají přístup děti. Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény (24°C - 34°C), obří skluzavky a dětský bazén (26-30°C). Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty.

Program

 1. Den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. FÖRTOD (UNESCO) - prohlídka zámku rodiny Esterháziů. Příjezd do lázní KEHIDAKUSTÁNY ve večerních hodinách.
 2. Den: Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY - moderní lázeňský areál v klidném prostředí maďarského venkova. Večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti HEVÍZ -EGREGY.
 3. Den: Celodenní výlet - HEREND - jedna z největších světových keramických manufaktur, specializujících se na ruční malování porcelánu, která byla založena již roku 1826. VESZPRÉM - nejstarší a nejhezčí sídelní město uherských královen a prvního maďarského biskupství, které se rozkládá na pěti pahorcích. Procházka národním parkem po poloostrově TIHÁNY s opatstvím a skanzenem, možnost nákupu místních specialit.
 4. Den: Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY . Fakultativně SÜMEG - prohlídka impozantního středověkého hradu, který patří k největším a nejkrásnějším v Maďarsku. KESZTHELY - "maďarské Versailles", prohlídka barokního zámku a muzea kočárů z dob monarchie, zastávka na břehu jezera BALATON .
 5. Den: Dopoledne prohlídka centra lázeňského městečka HEVÍZ s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice. Odpoledne pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY .
 6. Den: Po snídani odjezd, polodenní pobyt v termálních lázních LIPÓT - jedny z nejmodernějších termálních lázní zasazené do krásného přírodního parku. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Ubytovnání

hotel **** - Hotel HERTELENDY HOUSE**** Popis a poloha: Komfortní wellness hotel se nachází pouze cca 100 m od lázeňského areálu a je součástí hotelu Kehida Termal****, se kterým má společnou recepci a restauraci s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužnou restauraci, bar, cukrárnu aj. Hostům je k dispozici stylová prostorná společenská místnost s krbem a LCD TV, vlastní wellness centrum. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu. Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze - V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 100 m).

Termíny

DatumDélkaCena od
21. 5. - 26. 5.6 dní9 490,- KčVíce o ceně
Dospělí9 490,-

Cena zahrnuje

 • 5x ubytování v hotelu Hertelendy House****
 • 5x polopenzi
 • vstupné do lázní
 • vstup do hotelového wellness centra
 • vypůjčení županu
 • dopravu autobusem
 • průvodce

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení)

Rychlý kontakt

Najdete nás na adrese:
Prosecká 688/105
Praha 9
190 00

Otevírací doba:
po: 12 - 16 hod
út: 12 - 17 hod
čt: 12 - 17 hod

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze AKCE a LAST MINUTE?