Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Menu
popis

Adventní Drážďany

Německo Od 500,- Kč

O Amitours

Cestovní kancelář Amitours byla založena v roce 1992. Naší specializací jsou autobusové zájezdy do Švýcarska po celý rok - na jaře a na podzim poznávací, v létě převážně pobytové s výlety, lehkou pěší turistikou či s návštěvou termálních lázní, v zimě lyžařské. Kromě toho pořádáme i další zájezdy do ostatních evropských zemí a pro kolektivy zpracujeme a zajistíme zájezdy v termínech a do míst podle přání skupiny.Velký důraz klademe na spokojenost našich klientů a ke každému z nich máme individuální přístup.Výsledkem toho je mnoho stálých klientů, kteří s námi cestují již od doby vzniku CK. Zájezdy jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří danou oblast dobře znají a jsou klientům k dispozici v maximální možné míře.

Cestovní kancelář je dle zákona č.159/1999Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

AMITOURS CK - Specialista na zájezdy do Švýcarska - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu.

Program

 1. Den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
 2. Den: Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Příjezd na ubytování.
 3. Den: Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně v podvečer návštěva města ZADAR s prohlídkou historického centra.
 4. Den: Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Možnost výletu lodí na ostrůvek VISOVAC, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z r. 1445, kde se mimo jiné nachází i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Dále vodopád SKRADINSKI BUK, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání).
 5. Den: ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Odpoledne pobyt u moře.
 6. Den: Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála. SALONA - jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v jihovýchodní Evropě, dva ticíce let starý areál.
 7. Den: Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakultativního lodního výletu do NP KORNATI, který poskytuje nezapomenutelné přírodní scenérie.
 8. Den: Pobyt u moře.
 9. Den: Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi.
 10. Den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytovnání

Pension - Většina našich skupin je ubytována v hotelu Orion ve Vodicích.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
15. 6. - 24. 6.10 dní10 990,- KčVíce o ceně
Dospělí10 990,-
29. 6. - 8. 7.10 dní11 990,- KčVíce o ceně
Dospělí11 990,-
6. 7. - 15. 7.10 dní11 990,- KčVíce o ceně
Dospělí11 990,-
24. 8. - 2. 9.10 dní11 790,- KčVíce o ceně
Dospělí11 790,-
31. 8. - 9. 9.10 dní11 490,- KčVíce o ceně
Dospělí11 490,-
7. 9. - 16. 9.10 dní10 990,- KčVíce o ceně
Dospělí10 990,-

Cena zahrnuje

 • 7x polopenzi
 • pobytovou taxu
 • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím
 • průvodce
 • dopravu autobusem

Fakultativně

 • fakultativní výlet 3. den
 • 1/1 pokoj
 • pojištění léčebných výloh a storna

Slevy

 • sleva 55+ v termínu 15.6. - 24.6.

Rychlý kontakt

Najdete nás na adrese:
Prosecká 688/105
Praha 9
190 00

Otevírací doba:
po: 12 - 16 hod
út: 12 - 17 hod
čt: 12 - 17 hod

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze AKCE a LAST MINUTE?